ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ KIMIFORUM ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ KIMIFORUM ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόσφατα Θέματα

» Τέλος οι αιώνιοι συμβασιούχοι
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 9:11 pm από kostas nak

» BRANDS GALAXY Μόνο για 4 ημέρες Hype, Club Neuf, Puma Shoes, Fashion Treats, Aldo-Blink-Odeon-Timeless, Gossip, Too Little, Aslanis Home έως -75% !
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:55 pm από kostas nak

» Παιχνιδομηχανή αναπτύσσει η Google
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:35 pm από kostas nak

» Παράταση μέχρι 31 Αυγούστου για την ασφαλιστική εισφορά του ΕΛΓΑ
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:32 pm από kostas nak

» Πέφτει κι άλλο η θερμοκρασία
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:29 pm από kostas nak

» Πανελλαδικές: Οδηγίες του υπ. Παιδείας για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:23 pm από kostas nak

» Coca-Cola: Με στέβια αντί ασπαρτάμης η νέα "συνταγή"
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 10:05 am από kostas nak

» «Κούρεμα του ελληνικού χρέους»
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 4:15 am από kostas nak

» Στην ΤΣΣΚΑ έκλεισε ο Χάινς
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:29 pm από kostas nak

» Οικολογική μπαταρία από… ξύλο
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:27 pm από kostas nak

» Καλοκαιρινές και θρεπτικές τροφές
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:24 pm από kostas nak

» Ανακαλύφθηκαν 3 «βιώσιμοι» εξωπλανήτες
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:22 pm από kostas nak

» Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για να συμπληρώσετε τη φορολογική σας δήλωση
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:10 pm από kostas nak

» Παράταση στην προθεσμία υποβολής φορολογικών δηλώσεων για φυσικά πρόσωπα και εταιρίες
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:07 pm από kostas nak

» ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ...ΠΑΖΛ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ
"Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 5:57 am από kostas nak

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Διαβάστε Επίσης

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ


    "Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό"

    kostas nak
    kostas nak


    Αριθμός μηνυμάτων : 1599
    Points : 9067
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2013
    Ηλικία : 42

    "Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" Empty "Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό"

    Δημοσίευση από kostas nak Πεμ Μάης 16, 2013 11:26 am

    "Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" 590_8e98bb97f9f0583bdc5e0c79bce3cdc0

    Η μητέρα του 20χρονου Ολλανδού, που μαχαίρωσε 20 φορές το 12χρονο αγόρι απο τη Ρωσία, σε συνέντευξή της, δηλώνει ότι "Το παιδί μου δεν είναι δολοφόνος, είναι αυτιστικό" και συμπληρώνει: "Είναι ένα γλυκό αγόρι που δεν του αρέσει να βρίσκεται στο προσκήνιο και να τραβά την προσοχή".

    Στη συνέντευξη στην ολλανδική εφημερίδα "Hart van Nederland", εξομολογείται ότι δεν ξέρει τι ήταν αυτό που έκανε το γιο της να προβεί σε αυτή την αποτρόπαια πράξη.

    Η ίδια δεν έχει καταφέρει να επικοινωνήσει ακόμα με το παιδί της και δεν έχει καταφέρει να έρθει στην Ελλάδα, λόγω της στάσης εργασίας, που έχουν οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας.

    Ένας εκπρόσωπος του υπουργείου Εξωτερικών της Ολλανδίας, φέρεται ότι δήλωσε στην ειδησεογραφικό πρακτορείο Novum, ότι ο επίτιμος Ολλανδός πρόξενος στην Κρήτη, προσπαθεί να τον υποστηρίξει σε επίπεδο συμβουλευτικό.
    <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.ikiloop.com/" title="buy">here</a></div>







      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 9:09 am