ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ KIMIFORUM ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ KIMIFORUM ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόσφατα Θέματα

» Τέλος οι αιώνιοι συμβασιούχοι
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 9:11 pm από kostas nak

» BRANDS GALAXY Μόνο για 4 ημέρες Hype, Club Neuf, Puma Shoes, Fashion Treats, Aldo-Blink-Odeon-Timeless, Gossip, Too Little, Aslanis Home έως -75% !
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:55 pm από kostas nak

» Παιχνιδομηχανή αναπτύσσει η Google
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:35 pm από kostas nak

» Παράταση μέχρι 31 Αυγούστου για την ασφαλιστική εισφορά του ΕΛΓΑ
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:32 pm από kostas nak

» Πέφτει κι άλλο η θερμοκρασία
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:29 pm από kostas nak

» Πανελλαδικές: Οδηγίες του υπ. Παιδείας για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 8:23 pm από kostas nak

» Coca-Cola: Με στέβια αντί ασπαρτάμης η νέα "συνταγή"
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 10:05 am από kostas nak

» «Κούρεμα του ελληνικού χρέους»
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 4:15 am από kostas nak

» Στην ΤΣΣΚΑ έκλεισε ο Χάινς
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:29 pm από kostas nak

» Οικολογική μπαταρία από… ξύλο
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:27 pm από kostas nak

» Καλοκαιρινές και θρεπτικές τροφές
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:24 pm από kostas nak

» Ανακαλύφθηκαν 3 «βιώσιμοι» εξωπλανήτες
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:22 pm από kostas nak

» Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για να συμπληρώσετε τη φορολογική σας δήλωση
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:10 pm από kostas nak

» Παράταση στην προθεσμία υποβολής φορολογικών δηλώσεων για φυσικά πρόσωπα και εταιρίες
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:07 pm από kostas nak

» ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ...ΠΑΖΛ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ
Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 5:57 am από kostas nak

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Διαβάστε Επίσης

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ


    Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου

    kostas nak
    kostas nak


    Αριθμός μηνυμάτων : 1599
    Points : 8940
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2013
    Ηλικία : 42

    Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου Empty Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου

    Δημοσίευση από kostas nak Σαβ Μαρ 16, 2013 10:33 pm

    Ηλίας Βρεττός: Και έχω κερατώσει και έχω μπει σε σχέση άλλου 953AF2D6D55A9C1A4B2684BB6F859112

    Ιδιαίτερα αποκαλυπτικός ήταν ο Ηλίας Βρεττός, ο οποίος αποκάλυψε μικρά μυστικά της προσωπικής του ζωής.

    Ο τραγουδιστής δε δίστασε να παραδεχθεί πως έχει... απιστήσει, αλλά και ότι, εν γνώσει του, έχει υπάρξει το «τρίτο πρόσωπο».

    «Εχω υπάρξει τρίτο πρόσωπο σε σχέση! Και έχω κερατώσει, αλλά και έχω μπει σε σχέση άλλου. Εχω πάει με γυναίκα η οποία ήταν δεσμευμένη», ανέφερε χαρακτηριστικά ο τραγουδιστής σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό «Adore»

    Ωστόσο, όταν ρωτήθηκε τι θα έκανε αν στη θέση του απατημένου βρισκόταν ο ίδιος εξήγησε πως είναι κάτι το οποίο δεν θα μπορούσε να συγχωρέσει, συμπληρώνοντας πως δεν του έχει συμβεί ή τουλάχιστον δεν το έχει μάθει, «να πιάσω την σύντροφό μου να με απατάει».

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 15, 2024 3:59 am