ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ KIMIFORUM ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Πρόσφατα Θέματα

» Τέλος οι αιώνιοι συμβασιούχοι
ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 9:11 pm από kostas nak

» BRANDS GALAXY Μόνο για 4 ημέρες Hype, Club Neuf, Puma Shoes, Fashion Treats, Aldo-Blink-Odeon-Timeless, Gossip, Too Little, Aslanis Home έως -75% !

» Παιχνιδομηχανή αναπτύσσει η Google

» Παράταση μέχρι 31 Αυγούστου για την ασφαλιστική εισφορά του ΕΛΓΑ

» Πέφτει κι άλλο η θερμοκρασία

» Πανελλαδικές: Οδηγίες του υπ. Παιδείας για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου

» Coca-Cola: Με στέβια αντί ασπαρτάμης η νέα "συνταγή"
ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! EmptyΠεμ Ιουν 27, 2013 10:05 am από kostas nak

» «Κούρεμα του ελληνικού χρέους»

» Στην ΤΣΣΚΑ έκλεισε ο Χάινς
ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 8:29 pm από kostas nak

» Οικολογική μπαταρία από… ξύλο

» Καλοκαιρινές και θρεπτικές τροφές

» Ανακαλύφθηκαν 3 «βιώσιμοι» εξωπλανήτες

» Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για να συμπληρώσετε τη φορολογική σας δήλωση

» Παράταση στην προθεσμία υποβολής φορολογικών δηλώσεων για φυσικά πρόσωπα και εταιρίες

» ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ...ΠΑΖΛ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ
ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! EmptyΤετ Ιουν 26, 2013 5:57 am από kostas nak

Ηλικία : 42

ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! Empty ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!

Δημοσίευση από kostas nak Κυρ Μάης 26, 2013 9:05 am

ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!! 96e723c7cb8ab071fd90a8f37eabdbce5b1b51a0.300.202.401746725.ade657196586ed1d33e271ed7399783d3382a77f

ΜΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ 0-0 Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!
    Το ματς, με αντίπαλο την πρωταθλήτρια ομάδα της Φθιώτιδας, ήταν νευρικό και άτεχνο. Η κρισιμότητα του αγώνα, αλλά και ο δυνατός αέρας που έπνεε στην περιοχή, επηρέασε τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.

Στο πρώτο ημίχρονο οι δύο ομάδες είχαν από μία καλή ευκαιρία να ανοίξουν το σκορ, αλλά τελικά πήγαν στα αποδυτήρια με το 0-0 να παραμένει ως αποτέλεσμα. Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι κυλούσε χωρίς ευκαιρίες, ώσπου φτάσαμε στο 70ο λεπτό.

Σε αυτό το χρονικό σημείο καρδιοχτύπησαν οι φίλοι της Κύμης, αφού οι αντίπαλοι έχασαν σπουδαία ευκαιρία να προηγηθούν, αλλά ο τερματοφύλακας Μπασινάς αποδείχτηκε φύλακας-άγγελος για την εστία του και αποσόβησε το μοιραίο, σε προσπάθεια των γηπεδούχων.

Η χαμένη ευκαιρία απογοήτευσε τους παίκτες της Στυλίδας, ενώ οι παίκτες της Κύμης με ανεβασμένη ψυχολογία κράτησαν σχετικά εύκολα ανέπαφη την εστία τους και με το σφύριγμα της λήξης, από τον διαιτητή Φωτιάδη, πανηγύρισαν την άνοδο στη μεγαλύτερη κατηγορία.

Ο ΑΟΚ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΣΤΥΛΙΔΑ ΜΕ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ.
    ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ,ΔΙΟΙΚΗΣΗ

<div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.ikiloop.com/" title="buy">here</a></div>

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 4:48 pm